Nasze potrzeby

Środki niezbędne do prowadzenia działalności pozyskujemy poprzez realizację zadań zlecanych na przykład przez miasto Poznań czy powiat grodziski, staramy się również by nasi podopieczni także partycypowali w kosztach swojego utrzymania. W ramach prowadzonych Warsztatów Aktywizacji Zawodowej nasi podopieczny wytwarzają meble ogrodowe i inne elementy architektury ogrodowej. Środki pozyskane z ich sprzedaży w całości przeznaczane są na prowadzenie aktywizacji zawodowej podopiecznych.

Niestety koszty funkcjonowania placówki są ogromne i cały czas brakuje nam funduszy na zaspokojenie wszystkich potrzeb. Zawsze potrzebujemy: ręczników, pościeli, kołder, poduszek, sprzętów gospodarstwa domowego.
 
W związku z tym, że znaczną część naszych podopiecznych stanowią osoby starsze, chore czy niepełnosprawne potrzebne nam są materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, kule i inne sprzęty umożliwiające powrót do zdrowia i rehabilitację.
 

Mile widziane są również środki przekazywane w ramach darowizn bądź 1% podatku, które przyczyniają się do wzmocnienia potencjału naszej organizacji.